Alkolocki - autoryzowany dystrybutor urządzeń Autowatch

Wymiana liczników samochodowych

Naprawa: liczniki samochodowe

Naprawa modułów AIR BAG

Diagnostyka komputerowa

Automapy, Nawigacje GPS

Rozkodowywanie radioodbiorników

Elektromechanika

 

Proponujemy państwu profesjonalne usługi w zakresie:

- wymiana liczników samochodowych
- naprawa: liczników samochodowych, np Skoda Octavia, Renault Scenic, wyświetlacz licznika BMW (zanikające piksele,    wyświetlacz licznika Mercedes, wyświetlacz FIS Passat / Audi, naprawa licznika Mercedes A klasa, Vito.

- Naprawa wyświetlaczy lub wymiana taśm łączących wyświetlacz z płytą główną licznika.

- naprawa modułów AIR BAG, a także w miare naszych możliwości naprawa innych modułów elektronicznych w samochodach:
  sterowniki wentylatorów, pompy ABS, moduły CIM, moduły LED DRL, stacyjka EZS w Mercedes - kluczyk rybka i inne.

- rozkodowywanie radioodbiorników, podajemy oryginalne kody do radiodbiorników.

  Nasza oferta obejmuje także szereg usług związanych z wymianą lub naprawą liczników samochodowych zgodnie z normami fabrycznymi i obowiązującymi przepisami prawa.

  Pomożemy Państwu również w uruchomieniu kodowanych radioodbiorników samochodowych podając właściwy kod i odblokowując taki zakodowany odbiornik, jeśli wcześniej ktoś próbował wpisywać do niego inny nieodpowiedni kod.

 Służymy również naszym sprzętem diagnostycznym w razie konieczności zdiagnozowania usterek pojawiających się w poszczególnych podzespołach samochodu i zapisanych w ich systemach elektronicznych w postaci kodów tych usterek. Jednym słowem diagnostyka elektroniki pojazdu, która ma na celu pomóc szybciej i precyzyjniej ustalić wadliwe części i właściwie wskazać sposób postępowania przy naprawie.

 W sprawie pozostałych usług związanych z elektroniką samochodową proszę zadawać pytania telefonicznie lub kontaktując się z nami poprzez e-mail. Postaramy się udzielić Państwu wyczerpującej odpowiedzi w ramach naszych możliwości.